Landslag – Rytmisk gymnastikk

Seniorlandslaget Rytmisk Gymnastikk 01.12.2018 – 01.10.2019.

  • Karoline Wennberg

    Asker TF, født:1999

  • Anna Stoyanova

    Asker TF, født:2002

  • Ingrid Bratsberg

    Bergens TF, født:2003

  • Fredrikke Tynning-Bergestuen

    Asker TF, født:2000

  • Josephine Norstad Juul Møller

    Asker TF, født:2003

  • Kamilla Dreiem Kvamme

    Stavanger TF, født:2003

  • Marie Tynning-Bergestuen

    Asker TF, født: 2003

Juniorlandslaget Rytmisk Gymnastikk 01.12.2018 – 01.10.2019.

  • Lotte Nordstad Juul Møller

    Asker TF, født:2004

  • Lana Kumpitak Nilsen

    Straen GF, født: 2004

  • Thea Bisgaard Herløe

    f.2005, Haugesund TF

Konkurranseplan Landslag RG 2019

Konkurranse Sted Dato
Deriugina Cup Kiev 14.-17.03.2019
Sofia Cup Sofia 04.-06.04.2019
World Cup Sofia 12.-14.04.2019
World Challenge Cup Guadalajara 03.-05.05.2019
Int.tournament Guadalajara Arrangeres ikke i år
EM Baku 17.-19.05.201
Queen Margarita Varna 05.-07.07.2019
Int.tournament xx.-xx.07.2019
VM junior Moskva 19.-21.07.2019
World Challenge Cup Minsk 16.-18.08.2019
World Challenge Cup Romania 23.-25.08.2019
VM senior Baku 16.-20.09.2019

Bestemmelser for uttak 2019

Bestemmelser for uttak representasjonskonkurranser 2019
Bestemmelser for uttak EM 2019
Bestemmelser for uttak junior VM 2019
(Justert i henhold til FIGs bestemmelser 03.05.2019)
Bestemmelser for uttak senior VM 2019

Uttak konkurranser 2019
Det er satt opp fire datoer for uttak til representasjonskonkurransene i 2019.
Uttak 1: 11.02.2019 – Deriugina cup, Sofia cup, World cup Sofia og World Challenge cup Guadalajara.
Uttak 2: 08.04.2019 – EM 2019 (individuelt)
Uttak 3: 06.05.2019 – Int.tournament juni/juli og junior VM
Uttak 4: 27.05.2019 – World Challenge cup Minsk, World Challenge cup Romania og senior VM
Uttakene publiseres i henhold til oppsatte datoer.

Uttak 1 (justert 29.04.2019)
Uttak 2 (justert 03.05.2019)
Uttak 3
Uttak 4 – del 1
Uttak 4 – del 2