NNM Rytmisk Gymnastikk

Nord-Norsk Mesterskap i  Rytmisk Gymnastikk ble arrangert av B&OI Turn. Gymnaster fra Klippen U&IL, Tromsø Turnforening og B&OI Turn har konkurrert i Bodø i helgen. Se resultater og hvem som ble Nord-Norske Mestere i helgen under bilder.

 

Resultater NNM Rymtisk Gymnastikk 2017
Plass Navn Forening Karakter
Rekrutt 11 år Nasjonal B
1 Johanne Engmo Brinchman B&OI Turn 17,950
2 Vilde Gamst B&OI Turn 16,750
3 Maria Louise Chitussi B&OI Turn 15,050
4 Stine Mari Rørseth Klippen U&IL 14,700
5 Atina Kvig B&OI Turn 13,950
6 Synnøve Dahl B&OI Turn 13,050
7 Frida Thomassen Klippen U&IL 13,000
8 Marie Støver B&OI Turn 6,950
Rekrutt 11 år Nasjonal C
1 Viktoria Hrafsdottir Klippen U&IL 6,000

 

Rekrutt 12 år Nasjonal A
1 Mille Hult Tromsø Turnforening 17,700
2 Maria Victoria Fløstrand B&OI Turn 17,250
3 Renate Johansen Klippen U&IL 14,300
Rekrutt 12 år Nasjonal B
1 Athina Ellen Høvik B&OI Turn
2 Elida Miller B&OI Turn
3 Milla Jørstad B&OI Turn
4 Mimmi Jørstad B&OI Turn
5 Leah Sjursen Klippen U&IL
Rekrutt Internasjonal
1 Mathea Selfors Tromsø Turnforening 39,150
2 Elida Rørvik Klaussen Tromsø Turnforening 38,550
3 Katarina Malnes Tromsø Turnforening 37,750
Rekrutt Tropp
1 Bodø rekrutt tropp 2004 B&OI Turn 17,000
2 Bodø rekrutt tropp 2005 B&OI Turn 14,250
3 Bodø rekrutt tropp 2006 B&OI Turn 11,250
Junior Nasjonal B
1 Frida Bøthun B&OI Turn 23,150
2 Kristie Pedersen B&OI Turn 21,600
3 Eline Kristensen B&OI Turn 20,600
4 Emma Kristine Steensen B&OI Turn 15,400
Junior Nasjonal C
1 Marte Andrea Didriksen B&OI Turn 11,100
2 Mia Dortea Andersen B&OI Turn 10,200
3 Hanne Marit Hemmingsen B&OI Turn 9,800
4 Mia Grønvold B&OI Turn 8,650
5 Mari-Helene Thomassen Klippen U&IL 7,800
6 Kajsa Charlotte Jystad B&OI Turn 7,750
7 Julie Karlsen B&OI Turn 7,700
8 Rebekka Lemstad Løkås B&OI Turn 7,350
9 Ine-Mari Kristensen Klippen U&IL 6,800
Junior Nasjonal D
1 Ingeborg Ness Grøtterud B&OI Turn 8,400
2 Sara Maria Hamza Jamal B&OI Turn 7,900
3 Åse Mari Bentsen Klippen U&IL 4,400
Junior Internasjonal
1 Lotte Vik Tromsø Turnforening 20,200
2 Julia Leo Tromsø Turnforening 19,900
3 Palina Larsen Tromsø Turnforening 16,150
Senior Nasjonal B
1 Marte Kristine Madsen B&OI Turn 22,550
2 Emilie Johansen Klippen U&IL 19,900
3 Therese Holst Klippen U&IL 18,550
Senior Internasjonal
1 Lotte Henriksen Tromsø Turnforening 27,650
2 Emma Pedersen Tromsø Turnforening 21,750
Tropp Nasjonal
1 Ringtropp B&OI Turn 24,850
2 Kølletropp B&OI Turn 20,900